Wyjątkowe marzenia podopiecznych DPS-u

Mają od 15 do 62 lat i mieszkają w domu pomocy społecznej Junior w Miłkowie. niestety zbliżające się święta Bożego Narodzenia spędzą w ośrodku. A to wszystko przez pandemię.

I właśnie by umilić im świąteczny czas opiekunka Bożena Lebioda postanowiła zrobić im paczki świąteczne. A marzenia mieszkańcy DPS-u mają wyjątkowe. Daniel uwielbia piłkę nożną i kibicuje Śląskowi Wrocław. Poza dużymi piłkarzykami by rozgrywać turnieje z kolegami marzy jeszcze o jednej rzeczy z logo ulubionego klubu.

Na liście znalazły się także puzzle, klocki, koce, książki, piżamy, poduszki, gry planszowe. Tomasz pisze wiersze i przydałby mu się ładny zeszyt i słuchawki. Natomiast Tadeusz uwielbia teatr.

Każdy może pomóc i zrobić prezent dla niepełnosprawnych mieszkańców DPS-u. Do Pani Bożeny pisać można także na messengerze lub pisać na facebooku. Akcja prezentowa trwa do 23 grudnia tak by Wigilia była pełna niespodzianek. Jednak jak podkreślał Paweł

Już zgłosili się pierwsi darczyńcy. Czasu jest jednak mało a na obdarowanie czeka 80 mieszkańców domu pomocy społecznej w Miłkowie.