W miniony weekend jeleniogórscy policjanci zatrzymali 23 poszukiwanych

0
59

Jeleniogórscy policjanci tylko miniony weekend zatrzymali w regionie 23 osoby poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa. Każda z nich, w celu uniknięcia zatrzymania ukrywała się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości.

Jeleniogórscy policjanci od 26 do 28 lutego 2021 roku prowadzili w mieście i w powiecie akcję, która ma na celu zatrzymanie osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa.

Działania takie na co dzień wykonuje Zespół ds. poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. W weekend w działaniach tych uczestniczyli policjanci ze wszystkich pionów i komisariatów.

W ciągu 3 dni funkcjonariusze zatrzymali 23 osoby poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności za różne przestępstwa.

27 lutego 2021 roku policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 49- letniego mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat za wyrób i handel bronią bez zezwolenia.

Funkcjonariusze uzyskali informację, że poszukiwany mężczyzna przebywa w jednym z mieszkań na terenie Cieplic, gdzie go zatrzymali.

Wszystkie osoby poszukiwane zostały przekazane do Aresztu Śledczego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

podinspektor Edyta Bagrowska