Szczęśliwy finał poszukiwań 41-letniego mężczyzny

0
117

Jeleniogórscy policjanci wspólnie ze strażakami i GOPR-em wczoraj szukali 41-letnigo mieszkańca powiatu karkonoskiego, którego zaginięcie zgłosiła matka. Kobieta była zaniepokojona, ponieważ syn wyszedł z domu, był w bardzo złej kondycji psychicznej. Istniało zagrożenie, że może on targnąć się na swoje życie.

12 maja br. około godziny 13.30 policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zostali powiadomieni przez matkę o zaginięciu jej 41-letniego syna.

Jeleniogórscy policjanci, strażacy oraz ratownicy GOPR  rozpoczęli poszukiwania 41-latka. Sprawdzono szpitale, pogotowie, a także teren w pobliżu miejsca zamieszkania. Po około 3 godzinach policjanci uzyskali informację, że poszukiwany mężczyzna najprawdopodobniej znajduje się na przystanku autobusowym w Michałowicach. Informację tę przekazał kolega zaginionego, który wraz z nim oczekiwał na przyjazd policjantów.

41-latek był trzeźwy, jednak w nie najlepszej kondycji psychicznej. Z uwagi na zagrożenie jego życia i zdrowia podjęto decyzję o umieszczeniu go prewencyjnie w policyjnym areszcie.

podinsp. Edyta Bagrowska