Smocza jama – Poranek rodzinny online

0
108

Jak się mają smoki zimą? Gdziekolwiek mieszkają, one także mają smuteczki i radości, one także mają do opowiedzenia swoją historię. A jaką, tego się dowiemy niebawem, za kilka dni, na pierwszym porankowym spotkaniu w Nowym Roku! W sieci! Kochani przyjaciele Muflonu!

Zapraszamy gorąco dzieci i rodziców na Poranek Rodzinny online, którego premiera odbędzie się na fanpage’u MDK Muflon na Facebooku już 24 stycznia (niedziela), o godz. 12.00!

Czeka na Was bajkowe spotkanie z chorym smokiem, warsztaty plastyczne, podczas których wykonamy smoka ziejącego ogniem oraz nauka zimowej ballady o zdrowiu, smoku i Muflonie. Wspólne śpiewanie, któż tego nie lubi? Lubi to nawet groźny smok!

Bez wychodzenia z domu, przy rodzinnym stole razem przeżyjemy nową przygodę. Drodzy Porankowicze, bądźcie z nami! Jak zawsze, kiedy jesteśmy razem – wydarzają się rzeczy miłe i zaskakujące. I zawsze mamy z tego dużo przyjemności. Aby zrobić z nami własnego smoka, koniecznie przygotujecie sobie: rolkę po papierze toaletowym, zieloną farbę i pędzel, czarny flamaster, bibułę karbowaną w kolorze zielonym, czerwonym i żółtym, kartkę białego papieru (ksero lub blok rysunkowy), nożyczki, klej, a jeśli macie możliwość – to również ruchome oczka.

Wszystko gotowe? No, to do niedzieli!! My się już nie możemy doczekać!!! Bądźcie z nami!

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

źródło MDK Muflon