Poranek Rodzinny ze Smokiem Wawelskim!

0
546

29 maja 2022 (niedziela) o godz. 12.00 w JCK Muflon zawitamy do… Krakowa. Po to, by poznać Wawelskiego Smoka i… Kogóż to? Szewczyka! Upewnimy się, czy na pewno znamy zakończenie tej legendy?! To niezmiernie ciekawe pytanie, a odpowiedź z pewnością Was zaskoczy!

Tego niedzielnego poranka odwiedzi nas gość specjalny – Robert Maciąg, pisarz i podróżnik, autor książki „Wielka ucieczka Wawelskiego Smoka”. Razem odkryjemy tajemnicę, w jaki sposób szewczyk pokonał groźnego stwora. Hm, a może jednak nie pokonał, bo smok wcale nie był groźny?

A do tego wszystkiego: wsiądziemy jeszcze na latający dywan, powąchamy jak pachnie siarka, zmierzymy się w wyścigu owiec, nauczymy się kilku zwrotów po chińsku, a na koniec podczas warsztatów artystycznych zrobimy piękne, wełniane owieczki.

Jak co miesiąc czeka na Was też legenda w czarnym teatrze i piosenka. Zapraszamy gorąco wszystkich, którzy nie boją zmierzyć się z takimi wyzwaniami! To dopiero będzie poranek!

Poranki prowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej. Wszystkie Poranki odbywają się w sali widowiskowej JCK Muflon, ul. Cieplicka 172, Jelenia Góra. Cena 30 zł/dziecko, dorośli bezpłatnie.

Bilety dostępne na stronie www.bilety.jck.pl oraz w sekretariatach JCK.