Koncert “W górach jest wszystko co kocham”

0
175

Wałbrzych i Schronisko PTTK Andrzejówka serdecznie zapraszają was jak co roku w połowie lipca na koncert “W górach jest wszystko co kocham”. Tegoroczna jego edycja odbędzie się przy Schronisku Andrzejówka (plener), gdzie stanie kameralna scena, delikatne oświetlenie i mamy nadzieję stworzyć z Wami piękny klimat.To wszystko już 17 lipca br.

“Ilość miejsc na koncert jest ograniczona aktualnymi obowiązującymi przepisami, niestety nas też, one obowiązują. Dlatego, kto planuje się z nami spotkać prosimy to zaplanować jak najwcześniej. Miejsc będzie dużo mniej, niż to mogło się wydawać”– informuje organizator.

BILETY są już do kupienia, w dwóch pulach, tradycyjnie te pierwsze są tańsze:
https://biletyna.pl/…/W-gorach-jest-wszystko…/Mieroszow

“Koncert jest koncertem turystycznym .Siedzącą – stojącym jak to na naszych koncertach bywa. Nie za duża część krzeseł oraz leżaków będzie dostępna ogólnie. Można też zabrać własne siedliska turystyczne jak ktoś lubi siedzieć”– dodaje.

Obserwujcie pogodę jak zawsze czy parasole będą potrzebne.Koncert zaczynamy najpóźniej o 20:00.

Noclegi

Obecnie w schronisku jest wolnych kilka pokoi, kto ma ochotę zanocować w Schronisku – obowiązuje zasada, kto pierwszy ten nocuje  – kolejność maili. BEZ WZGLĘDNIE należy wpisać w tytule maila temat:
Nocleg na koncert W Górach jest wszystko co kocham kontakt: rezerwacje@andrzejowka.eu

Dla pozostałych gości, którzy przyjadą i chcą zanocować, jest przygotowane piękne POLE NAMIOTOWE z wiatą i miejscem ogniskowym. Nocleg na polu namiotowym kosztuje 15 PLN od osoby dorosłej. Każdy namiot otrzyma numerek. W ramach tej opłaty będzie można korzystać z sanitariatów w schronisku oraz z tzw. prysznicy zewnętrznych – takie też będą.