Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych poszukuje współpracowników

0
188

W związku z realizacją nowych projektów i przedsięwzięć Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze zaprasza do aplikowania osoby chętne do podjęcia współpracy.

Chodzi o następujące obszary:

– obsługa finansowo-administracyjna projektów dofinansowanych ze środków publicznych (gł. PFRON), wymagamy min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – umowa zlecenia ok. 70 h /m-c wynagrodzenie ok. 2000,00 – 2500,00 brutto ( w zależności od statusu w ZUS)

– doradca-konsultant osoby z niepełnosprawnością – asystent Rzecznika Interesów osób z niepełnosprawnością (udzielanie porad osobiście, mailowo, telefonicznie, obsługa biura Rzecznika), wymagamy podstawowej znajomości praw i uprawnień osób z niepełnosprawnością oraz osób z ich otoczenia oraz komunikatywności i wysokiej kultury osobistej – umowa zlecenia ok. 120 h./m-c wynagrodzenie ok. 2500,00 -3000,00 brutto (w zależności od statusu ZUS)

– doradca zawodowy, wymagamy wykształcenia kierunkowego i min. 1 rok doświadczenia w opracowywaniu Indywidualnych Planów Działania – umowa zlecenia ok. 20-50 h/m-c, ( z możliwością zwiększenia w przypadku pozytywnej oceny pracy) stawka godzinowa 50,00-80,00 zł. brutto

– koordynatora projektów dofinansowanych ze środków PFRON, wymagamy min. 1 rok doświadczenia w koordynowaniu projektów finansowanych ze środków publicznych – umowa zlecenia ok. 60 h/m-c wynagrodzenie 2000,00-2500,00 brutto ( w zależności od statusu ZUS)

– osoba ds. promocji projektów, wymagamy doświadczenia w marketingu i reklamie, dobrej znajomości SM, komputerowych programów graficznych, umowa cywilnoprawna ok. 30-50 h/m-c wynagrodzenie ok. 1500,00 zł./m-c brutto.

Nie przewidujemy wyłącznie zdalnej formy wykonywania usług, w związku z tym prosimy o nieaplikowanie osób zamieszkałych w odległości uniemożliwiającej świadczenie usług w formie stacjonarnej tj. w siedzibie KSON w Jeleniej Górze. Umowy będą zawierane na okres maks. 12 m-cy, z możliwością ich przedłużenia.

Oferujemy również możliwość rozwoju i samorozwoju oraz współpracy w innych zakresach.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy – koordynator@kson.pl, prosimy wysłać CV w tytule info, na jakie stanowisko Pani/Pan aplikuje wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w terminie do 25 maja 2020r. Prosimy nie telefonować – skontaktujemy się z wybranymi osobami.