Jeleniogórscy policjanci zatrzymali 27-latka, który ugodził nożem mężczyznę

0
435

Policjanci z Wydziału Kryminalnego i Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku podjętych działań ustalili, a następnie zatrzymali 27-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, który podejrzewany jest spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała 31-letniego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło 4 grudnia br. około godziny 11.00 pod jedną z jeleniogórskich galerii. Pomiędzy zatrzymanym, a pokrzywdzonym doszło do sprzeczki, której powodem najprawdopodobniej były pieniądze, w wyniku której 27-latek nożem ugodził 31-latka, po czym uciekł. Poszkodowany trafił do szpitala.

Policjanci w wyniku podjętych czynności ustalili tożsamość mężczyzny podejrzewanego o ten czyn oraz jego rysopis. Kilka godzin późnej zatrzymali go na jednej z jeleniogórskich ulic.

27-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za przestępstwo, o które jest podejrzewany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, celem wykonania czynności procesowych i przedstawienia mu zarzutów w tej sprawie.

podinsp. Edyta Bagrowska