Festiwal Piwa i Sera w Twierdzy Srebrna Góra

0
458

Tego wydarzenia nie trzeba nikomu przedstawiać. Cieszący się z roku na rok coraz to większą popularnością Festiwal Piwa i Sera to obowiązkowa pozycja dla miłośników świetnych, rzemieślniczych browarów, pysznych serów i generalnie smacznego jedzenia oraz wspólnej, jakże przedniej, zabawy.

Rezerwujcie w swoich kalendarzach termin 17 lipca 2021 r.! W Twierdzy Srebrna Góra będą na Was czekać rzemieślnicze piwa i fenomenalne sery. No i oczywiście nie zabraknie świetnej zabawy.

Sześć browarów i siedem wytwórców serów weźmie udział w Festiwalu Piwa i Sera. I oczywiste jest, że każdy z nich pojawi się z więcej niż jednym produktem. Szykuje się zatem wyśmienite ucztowanie.Będą stoiska z regionalnymi piwami i serami, będą kulinarne niespodzianki, na żywo przygrywać będą świetni muzykanci, tańczyć też będzie można (ba, nawet trzeba będzie).

“Mamy w zanadrzu szereg zaskakujących konkurencji – temat jeszcze obgadujemy z naszymi fortecznymi kozami, bo też mają kilka pomysłów i chcą wziąć czynny udział w imprezie”– informuje organizator.

Więcej dowiecie nie na https://www.facebook.com/events/194991879086575/ i https://goksirsg.pl/events/festiwal-piwa-i-sera/