Skip to content
Pokaż menu

„Staruszkowo” - „To będą pierwsze spokojne święta.”

Dzięki lokalnym dziennikarzom „Staruszkowem” i jego opiekunką zainteresowały się ogólnopolskie media. Wraz z zainteresowaniem pojawiły się dodatkowa pomoc i wsparcie. To dzięki nim w niecodziennym hotelu szykują się pierwsze spokojne święta.

 O historii Pani Krystyny opowiadaliśmy Państwu nie tylko my. Dziś jest na ustach całego kraju, a spokojne do tej pory „Staruszkowo” zaczyna konkurować z innymi atrakcjami turystycznymi Karpacza.

 Wraz z zainteresowaniem przychodzi dodatkowa pomoc. Karma, koce i pieniądze. Nareszcie Pani Krystynie udało się uregulować długi za opiekę weterynaryjną. Na dniach ma byś również ciepła woda. Dzięki darom zapełnia się spiżarnia, zabezpieczając 32 pensjonariuszy w niezbędne artykuły. Teraz mieszkańcy „Staruszkowa” czekać na święta.

Obecne zainteresowanie to w dużym stopniu zasługa mediów. Pozostaje mieć nadzieję, że szybko nie zniknie. A wsparcie nie przestanie trafiać do pensjonatu dla czworonogów. Ważna jest mokra karma, papierowe ręczniki, płyny do podłóg.

Niedługo święta. Siadając do wigilijnego stołu pamiętajmy o „Staruszkowie” i tych, którzy mieszkają w miejscu, gdzie kocha się za nic.


dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus