Skip to content
Pokaż menu

25-lecie Teatru Naszego

Teatr Nasz z Michałowic obchodzi 25-lecie istnienia. Z tej okazji odbył się jubileuszowy koncert w teatrze Cypriana Kamila Norwida. 

Ponad 40 premier, tysiące oddanych widzów i setka wyrazistych bohaterów. Tak można scharakteryzować Teatr Nasz z Michałowic, który tworzą Jadwiga i Tadeusz Kutowie

Teatr Nasz powstał 25 lat temu i jest jednym z pierwszych w Polsce teatrów prywatnych. Haryzma i pogoda ducha od lat działają jak magnes. A goście, którzy zawitają w ich progi uczestniczą nie tylko w spektaklu ale także traktowani są wyjątkowo

Podczas hucznego jubileuszu w jeleleniogorski teatr pękał w szwach. Na gale przyjechali przyjaciele i fani Teatru Naszego nie tylko z Polski ale także Europy.

Z biegiem czasu do duetu dołączył Jacek szreniawa, który na początku dbał o oprawę muzyczna by w szybkim czasie stać się integralna częścią zespołu i niezmiennie zaskakiwać publiczność.

I choć aktorzy mogliby na tym poprzestać... oni jednak nie zwalniają tempa i szykują kolejne spektakle. Najbliższa premiera zaplanowana jest w Sylwestra.

dodaj komentarz

Skomentuj

comments powered by Disqus